Tu jesteś:    Strona główna  »  Wyżywienie

Wyżywienie w Białym Dunajcu
Wybierz noclegi z wyżywieniem w kwaterach ,,U Siedlorza”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości spędzających większość dnia na atrakcjach poza Białym Dunajcem, oferujemy chyba najbardziej praktyczną formę wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji. Propozycja ta, umożliwia najedzenie się do syta przed wyjazdem z kwatery, konsumpcję lokalnych przysmaków w góralskich karczmach podczas wycieczek lub eskapad narciarskich oraz celebrację finalnego posiłku w miejscu zakwaterowania po mile spędzonym dniu. Śniadania podajemy w postaci szwedzkiego stołu w cenie 12 złotych od osoby. Zróżnicowanie serwowanych zestawów umożliwia spożywanie tego, na co najbardziej mamy właśnie ochotę. Zaletę szwedzkiego stołu można docenić szczególnie w przypadku dzieci często grymaszących na widok nie lubianych pozycji w jednolitym menu. Obiadokolacja składa się z zupy oraz drugiego dania i kosztuje 18 złotych od osoby. Tu mocno przykładamy się do nie powtarzania dań oraz do ich smaku. Wszystkie posiłki przygotowujemy na bazie kuchni domowej z maksymalnym wykorzystaniem receptur tradycyjnej kuchni góralskiej. Dla dzieci w wieku do 12 lat udzielamy na wyżywienie rabatu cenowego w wysokości 50%. Dla wycieczek szkolnych, kolonii oraz zimowisk posiłki są wydawane na półmiskach.
Mocnym punktem naszej prywatnej kwatery noclegowej w zakresie wyżywienia jest będąca do dyspozycji Gości własna karczma bezpośrednio przylegająca do budynku naszego domu. Oferujemy tu możliwość organizacji wcześniej zamówionych imprez dla większych grup z indywidualnym doborem menu. Przy wcześniejszej rezerwacji ,,posiady” dla Gości uatrakcyjniają występy prawdziwej kapeli góralskiej. W sezonie letnim od maja do września karczma funkcjonuje również jako kawiarnia. Można w niej przy piwie lub innych napojach spędzić miły wieczór na pogawędce z przyjaciółmi, zwłaszcza w deszczowy dzień.
W kwaterze dodatkowo zainstalowany jest automat z chłodzonymi napojami. Umożliwia on błyskawiczny dostęp do napojów bez potrzeby wędrowania do okolicznych sklepów.
Cenę posiłków (i noclegów) dla zorganizowanych grup można negocjować pod telefonem 608-337-250 – Teresa Lichaj.

Sprawdź noclegi z wyżywieniem w kwaterach prywatnych ,,U Siedlorza”
drukuj   wyślij stronę znajomemu    


1999-2008 © Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright MATinternet :: Powered by AntCms